środa, 9 września 2015

Księżyc w znaku Byka


Księżyc w ziemskim znaku Byka jest wywyższony. Oznacza to harmonijny związek tego znaku z księżycowymi dziedzinami jakimi są: opiekowanie się słabszymi, osiadłość, gromadzenie. Stateczny znak Byka stabilizuje i wzmacnia wpływ Księżyca.

Osoba  z Księżycem w tym znaku przeważnie  jest serdeczna, spokojna, zmysłowa i stała w uczuciach. Możliwe, że ma zamiłowanie do sztuki, albo tez posiada talenty artystyczne. Jako, że znak Byka jest powiązany  w ciele człowieka z gardłem i szyją, często ludzie ze Słońcem, Księżycem lub ascendentem w tym znaku maja melodyjne głosy a wielu też wspaniale śpiewa.

Jeśli posiadasz Księżyc w tym ziemskim znaku, to kochasz piękno. Jesteś romantyczny/a i masz elegancki i wyróżniający się sposób ubierania. Masz zamiłowanie do wygody, luksusu i w zaradny sposób gromadzisz rzeczy materialne. Dzięki pozytywnemu nastawieniu do świata, problemy emocjonalne przeważnie Cię nie dotyczą. Jesteś praktyczny, odpowiedzialny i cierpliwy. Przy sporej zdolności do koncentracji możesz w swoim życiu odnieść niemałe sukcesy.

By jedynie nie słodzić dodam, że osoby z Księżycem w Byku potrafią być uparte, zaborcze, wpadające w rutynę i folgujące sobie w jedzeniu i piciu. Wyzwaniem jest odważne wprowadzanie zmian w swoim życiu.

Znane osoby z Ksieżycem w znaku Byka:

Meryl Streep

Frida Kahlo

Nicloe Scherzinger

                                           
                                                                 William Shakespeare

                                                                   Carl Gustaw Jung
Mick Jagger

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz